Gmina Goworowo

dziś jest: 27 stycznia 2023
Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Rozstrzygnięcie konkursu – Zapobiegamy Pożarom

7 grudnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Kuninie odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież Zapobiega Pożarom” i  Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny ,, Zapobiegamy Pożarom”.

Uczestnikami Turnieju Wiedzy Pożarniczej byli uczniowie ze  Szkoły  Powiatowej  w Goworowie oraz  Szkół Podstawowych z Goworowa, Pasiek i  Kunina.  W trzech kategoriach grupowych udział  wzięło 17 uczestników. Komisja konkursowa w składzie: dh Monika Ciechowicz, dh Marek Minota i dh Jan Wieczorek, wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Szkoła Podstawowa:

klasy  I – VI

1.Szymon Fidelis,

2.Paweł Fidelis,

3.Michał Plotzke.

klasy VII – VIII

1.Zuzanna Dąbrowska,

2.Maja Kostrzewa,

3.Bartłomiej Żebrowski.

Szkoła Ponadpodstawowa:

1.Marcin Ochenkowski,

2.Wiktor Wyrębek.

Zwycięzcy tych grup będą reprezentować Gminę Goworowo w Turnieju Powiatowym.

Na konkurs plastyczny wpłynęło 47 prac ze wszystkich szkół z terenu gminy Goworowo, oraz  ze Żłobka i Przedszkola Samorządowego w Goworowie.

Komisja konkursowa w składzie: dh Ewa Wyrębek, dh Anna Wachowska i dh Karolina Łazicka, wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

                  Kategoria ,,Żłobek”

  1. Filip Zyśk
  2. Sebastian Mroczkowski
  3. Julia Kośnik

                    Kategoria ,,Przedszkole”

  1. Ksawery Twardziak – Szkoła Podstawowa w Kuninie
  2. Liwia Drabot – Szkoła Podstawowa w Goworowie
  3. Kacper Kaczmarczyk – Szkoła Podstawowa w Goworowie

Wyróżnienie otrzymali:

Nataniel Dziczek – Szkoła Podstawowa w Goworowie Filia Szczawin

Marcel Kocon- Szkoła Podstawowa w Goworowie

Karolina Skarzyńska – Szkoła Podstawowa w Goworowie

                Kategoria I-III

  1. Antonina Kowalczyk – Szkoła Podstawowa w Goworowie
  2. Krystian Rupiński – Szkoła Podstawowa w Kuninie
  3. Przemysław Kuligowski – Szkoła Podstawowa w Goworowie Filia Szczawin

Wyróżnienia:

Daria Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Kuninie

Dominik Kraska – Szkoła Podstawowa w Kuninie

               Kategoria IV – VI

  1. Karol Grądzki – Szkoła Podstawowa w Kuninie
  2. Wiktor Retes – Szkoła Podstawowa w Pasiekach
  3. Nikola Rydzewska – Szkoła Podstawowa w Kuninie

                 Kategoria VII- VIII

  1. Weronika Sala – Szkoła Podstawowa w Kuninie
  2. Zuzanna Dąbrowska – Szkoła Podstawowa w Pasiekach
  3. Marcel Zduniak -Szkoła Podstawowa w Kuninie

                Kategoria Szkoła Ponadpodstawowa

  1. Paulina Goroś – Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie
  2. Kinga Michalska – Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie.

W podsumowaniu i wręczaniu nagród udział wzięli:

– Mirosław Agustyniak   -Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSPRP,

–  Piotr Kosiorek Wójt Gminy i członek Zarządu Oddziału Gminnego ZOSPRP,

– Antoni Mulawka Członek Zarządu Powiatu Ostrołęckiego, sekretarz Gminy Goworowo,

– Tadeusz Warszawin – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSPRP,

– Ewa Wyrębek – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie,

– nauczyciele szkół biorących udział w turnieju.

Fotorelację z przebiegu turnieju, konkursu oraz uroczystości wręczania nagród sporządziła  dh Natalia Ciechowicz.

piątek, 09-12-2022, 08:52 | autor: Urszula Ropelewska-Plotzke U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 119
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011