Gmina Goworowo

dziś jest: 20 kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Sołtys Grodziska Małego i GOKSiR zakładają Koło Gospodyń Wiejskich

W niedzielne popołudnie w miejscowości Grodzisk Mały w sali bankietowej „Paradise” odbyło się spotkanie mieszkańców wsi.

Na zaproszenie sołtysa wsi pana Tadeusza Iwańskiego przybyli mieszkańcy wioski oraz kierownik Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji pani Barbara Kuczyńska i instruktorka kultury  pani Agata Majk. Zainteresowani podczas spotkania dowiedzieli się od pracowników GOKSiR, jak założyć koło gospodyń wiejskich, jakie są możliwości działania w grupie, co może zaoferować Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Rozmawiano też o możliwości korzystania z bezpłatnych szkoleń oraz o potrzebach mieszkańców, co chcieliby robić w swoim kole. Na zakończenie zebrania ustalono następny termin spotkania – czyli 15 stycznia 2012r. Instruktorka kultury przeprowadziła „kolorową” zabawę integracyjną i tym wesołym akcentem zakończono niedzielne spotkanie na wsi Grodzisk Mały.

W imieniu sołtysa pana T. Iwańskiego serdecznie zapraszamy na styczniowe spotkanie na godz. 18, na które zaplanowano projekcję filmu.

Do zobaczenia

[nggallery id=25]

wtorek, 13-12-2011, 13:09 | autor: Kamil Jadacki U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 3523
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011