Gmina Goworowo

dziś jest: 24 stycznia 2022
Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała
Zaproszenie na szkolenie „Znajomość języka migowego”

Z przyjemnością informujemy, iż Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka z o.o. w okresie od lipca 2011 r. do grudnia 2011 r. realizuje projekt pn. „Znajomość języka migowego to lepsza pozycja na rynku pracy”.

Projekt skierowany jest do 56 osób pracujących z powiatów ostrołęckiego, makowskiego, ostrowskiego, przasnyskiego i miasta Ostrołęki, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem umiejętności posługiwania się językiem migowym.

Celem projektu jest nabycie przez osoby pracujące nowych umiejętności oczekiwanych na rynku pracy podwyższających ich zdolności adaptacyjne do zmiennych warunków.

W ramach projektu przewidziane jest przeprowadzenie 80 – godzinnych kursów języka migowego na poziomie podstawowym. Kursy te odbędą się w czterech 14-osobowych grupach. Każdy kurs zakończy się egzaminem.

Planowane działania:

–    promocja i nabór uczestników – lipiec 2011 r.
–    kursy języka migowego – sierpień – grudzień 2011 r.
–    egzamin – sierpień – grudzień 2011 r.
–    sesja podsumowująca projekt – grudzień 2011 r.

Nadmieniamy, iż udział w szkoleniach będzie bezpłatny. Uczestnikom zostaną zapewnione pomoce dydaktyczne oraz wyżywienie.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania w  Agencji Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce ul Kilińskiego 10 lub w Urzędzie  Gminy Goworowo pokój Nr 23.

Zapraszamy

środa, 20-07-2011, 15:29 | autor: Anna Turkiewicz U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 2162
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011