W dniu 10 grudnia 2025 r. odbędzie się pierwszy (szkolny) etap VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”, adresowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych. Organizatorem konkursu jest Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze.
Więcej informacji:
poniedziałek, 03-11-2025, 11:13 | autor: Urszula Ropelewska-Plotzke UG Goworowo







