Gmina Goworowo

dziś jest: 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
Złap ten smak – konkurs kulinarny

LOGO LGD na stronę internetowąStowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza” ogłasza konkurs kulinarny pt. „Złap ten smak – czyli poznawanie tradycyjnych potraw zaściankowej kuchni”. Celem konkursu jest promocja obszaru LGD oraz aktywizacja lokalnej społeczności.
Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich i Sołectw z obszaru działania LGD, czyli gmin Czerwin, Goworowo, Troszyn i Rzekuń. Aby zgłosić swoją grupę do udziału w konkursie należy wypełnić i dostarczyć do biura LGD przy ulicy Polnej 15 w Troszynie kartę zgłoszeniową do dnia 25 lutego 2013 roku oraz zapoznać się z warunkami konkursu, które zawarte są w poniżej zamieszczonym regulaminie. Grupy, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu przygotują degustacje zgłoszonych potraw konkursowych. Oceny potraw dokonają Członkowie LGD „Zaścianek Mazowsza” podczas VIII Walnego Zebrania Członków, którego posiedzenie planowane jest na pierwszą połowę marca w budynku Centrum Kultury w Troszynie.
Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 297-671-825 oraz w biurze LGD przy ulicy Polnej 15 w Troszynie.

Zapraszamy wszystkie chętne grupy do wzięcia udziału w konkursie. Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

[Do pobrania] ogłoszenie konkursu
[Do pobrania] karta zgłoszeniowa
[Do pobrania] regulamin konkursu

poniedziałek, 11-02-2013, 10:16 | autor: Kamil Jadacki U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 1479
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011