3 czerwca – niedziela – godz. 10:00
D E H E U S C U P
czyli gramy w piłkę nożną na ORLIKU.
Firma De Heus – producent pasz dla zwierząt we współpracy z Przedsiębiorstwem Handlowo – Usługowym BURSZTYN w Goworowie organizuje turniej eliminacyjny w piłkę nożną dla dzieci. Zagrają dwie drużyny KS ORZ Goworowo. O udział w FINALE W MYSZYŃCU rywalizować z nimi będą: UKS AP Ostrów Maz., LUKS Czerwin, GUKS Orzeł Sypniewo i OTS Korona Ostrołęka. Oprócz sportowych wrażeń główni Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali animacje dla sportowców, dzieci i rodziców.
Każdy może skorzystać z bezpłatnych atrakcji. Każdy skosztuje pieczonej kiełbaski z grilla lub słodkich gofrów.
Wójt Gminy Goworowo serdecznie zaprasza do spędzenia sportowego dnia na Orliku w Goworowie.
Do zobaczenia
Sprawozdanie z działalności obiektu sportowego ”Orlik 2012 ”w Goworowie za okres 21.03.2018 r.–29.05.2018 r.
Od marca 2018 r. obiekt został udostępniony dla społeczności lokalnej. Animator sportu czuwa nad przestrzeganiem zasad oraz regulaminu korzystania z boisk sportowych, oraz prowadzi harmonogram zajęć.
Obiekt czynny jest całodobowo, by nie ograniczać osób korzystających do konkretnych godzin otwarcia, w ten sposób chętniej korzystają z różnych form zajęć sportowych w dogodnym dla siebie czasie.
Zainteresowanie obiektem sportowym ” ORLIK 2012” jest bardzo duże.
Obecnie na obiekcie trenują dwie szkółki sportowe Akademia Małego piłkarza – dwa razy w tygodniu, Orz Goworowo – cztery razy w tygodniu , oraz stowarzyszenie MONAR, które również trenuje dwa razy w tygodniu.
W dniach i godzinach pozostających wolnych od rezerwacji, z obiektu korzystają głównie dzieci w wieku szkolnym, gdzie chętnie trenują i udoskonalają swoją pasję jaką jest piłka nożna. W weekendy obiekt odwiedza dużo rodzin z dziećmi – wybierając sportowe spędzanie wolnego czasu, tj. gra w siatkówkę, kosza czy tez tenisa.
W niedzielę 22 kwietnia odbyła się wycieczka rowerowa organizowana przez animatora sportu, dla osób, które preferują tę formę spędzania wolnego czasu. To nie koniec propozycji sportowych.
Więcej informacji już wkrótce!
Przyszła długo oczekiwana wiosna, w końcu możemy rozkoszować się jej urokami.
Dla pracowników GOKSiR-u w Goworowie jest to okazja do poszerzenia aktywności o kolejne ciekawe oferty.
Czy lubicie podróże rowerowe? Jeśli chcecie pozwiedzać tereny Goworowszczyzny na dwu kołowych maszynach to zapraszamy do skorzystania z wycieczki rowerowej organizowanej przez GOKSiR w Goworowie.
Wycieczka odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia. Zbiórka o godzinie 14 przy Orliku w Goworowie. Zabierzcie ze sobą rowery i dobry humor.
Opiekunem wycieczki będzie animatorka Orlika Beata Bednarczyk.
Informujemy, że w przypadku niesprzyjającej pogody, wyjazd zostanie przeniesiony na kolejny weekend.
Także do miłego zobaczenia.
inf.opr. Damian Kośnik
Od marca 2018 r. rozpoczęliśmy sezon zajęć sportowych na terenie Boiska Sportowego „Orlik 2012 ” przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie.
Orlik jest czynny:
– od poniedziałku do piątku od godz. 17
– w soboty i niedzielę bez ograniczeń czasowych
Rezerwacji obiektu, oraz wszelkich informacji można uzyskać u Animatora: Beaty Bednarczyk tel. 501-599-647
Inauguracja zajęć sportowo-rekreacyjnych w sezonie 2018 na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie zostaje zawieszona do odwołania ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne i zalegający śnieg na płytach boisk. Program ministerialny: „Lokalny animator sportu” związany z obsługą Orlików jest w trakcie weryfikacji wniosków. Wszystkich chętnych do korzystania z obiektu przepraszamy za utrudnienia. Proszę śledzić aktualne informacje dostępne na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie (www.spgoworowo.edu.pl) oraz Urzędu Gminy Goworowo (www.goworowo.pl).
Ze sportowym pozdrowieniem
Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński
Regulamin Orlika przy SP im. M. Kopernika w Goworowie
Z dniem 1 grudnia 2017r. zajęcia na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik 2012” w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie zostają zawieszone na okres przerwy zimowej, która potrwa do 28 lutego 2018r. Wszystkich chętnych do korzystania z obiektu zapraszamy już dzisiaj w nowym roku kalendarzowym!
Ze sportowym pozdrowieniem!
Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński
W maju 2017r. wznowione zostają zajęcia sportowo-rekreacyjne na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik 2012” przy Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie po sezonie zimowym. Wszystkich chętnych do korzystania z obiektu zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach według aktualnego harmonogramu dyżurów pracowników GOKSiR w Goworowie, opublikowanego na stronie internetowej Zespołu Szkół Nr 1 w Goworowie (www.zs1goworowo.pl) oraz Urzędu Gminy Goworowo (www.goworowo.pl). Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Regulamin Orlika przy Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie – sezon 2017
Terminarz rezerwacji na Orliku – sezon 2017
Ze sportowym pozdrowieniem
Dyrektor ZS Nr 1 w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie
oraz Klub Sportowy ORZ GOWOROWO
zaprasza dzieci wraz z rodzicami na spotkanie z okazji DNIA OJCA.
Widzimy się na boisku sportowym ORLIK w Goworowie
23 czerwca o godz. 16:30.
Zapewniamy mnóstwo sportowych emocji, jeszcze więcej radości i maksymalną dawkę wrażeń.
Zachęcamy, aby rodzice przygotowali we własnym zakresie kiełbaskę na grilla.
Do miłego zobaczenia :)








