Gmina Goworowo

dziś jest: 06 czerwca 2023
Imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego
Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci

Zapraszamy na zajęcia lekkoatletyczne:

Czwartek   godz.15.00

 Boisko Orlik w Goworowie 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 4 – 16 lat

Zajęcia prowadzi lekkoatletka Natalia Nowak.

Więcej informacji udziela GOKSiR w Goworowie, tel. 789 457 964  29 761 52 46

Zajęcia są bezpłatne. Sfinansowane ze środków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Goworowie.

czwartek, 11-05-2023, 09:51 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 368
Turniej Tenisa Stołowego „Przyjaciele Patrykowi” w Goworowie

W niedzielę, 07.05.2023r.  w Goworowie, ponad czterdziestu zawodników – Przyjaciół Patryka Kruczyka wzięło udział w turnieju tenisa stołowego, który zorganizowali Przyjaciele Patryka oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie dla upamiętnienia  mieszkańca gminy Goworowo, utalentowanego tenisisty stołowego, uczestnika i zwycięzcy wielu turniejów, zawodnika Rzekunianki Rzekuń,  który zmarł w maju 2018 roku. Zawody rozegrane zostały w hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, w kilku kategoriach.

To kolejna  edycja inicjatywy ku pamięci młodego sportowca, której pomysłodawcą jest przyjaciel od rakiety – Marcin Dudziec. Razem startowali w zawodach, nawet rangi międzynarodowej. W przeciągu dwóch tygodni po ogłoszeniu, turniej zdobył zainteresowanie grona sportowców, którzy znali się z Patrykiem, oraz tych, którzy tak jak on bardzo lubią grać w tenisa stołowego.

poniedziałek, 08-05-2023, 12:14 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 70
Turniej Tenisa Stołowego dla Patryka w Goworowie

piątek, 05-05-2023, 08:43 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 68
Gwiazdy Sportu w Goworowie


Hala sportowa Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie  17 kwietnia 2023 roku była sceną konkurencji i treningów ze znakomitymi sportowcami. Wszystko za sprawą uczniowskich zmagań sportowych pod hasłem: „Spotkanie z gwiazdami sportu” organizowanej przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Goworowie, Urząd Gminy w Goworowie, Instytut Sportu w Warszawie, Szkolny Klub Sportowy. W wydarzeniu wzięli udział gospodarze- uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Goworowa i zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej z Pasiek, Szkoły Podstawowej z Kunina, Szkoły Podstawowej z Czerwina, oraz Szkoły Podstawowej z Lelisa. Obecni byli: sekretarz stanu w MSiT Arkadiusz Czartoryski , zastępca dyrektora w Departamencie Sportu Wyczynowego MSiT Robert Juchniewicz,  Urszula  Włodarczyk Dyrektor Instytutu Sportu Państwowego Instytutu Badawczego, trzykrotna olimpijka, dwukrotna medalistka Mistrzostw Świata, Agnieszka Kobus-Zawojska- polska wioślarka, srebrna i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i Europy, zawodniczka AZS-AWF Warszawa. Maciej Kęsicki- taekwondo olimpijskie, AZS AWF Warszawa, Emilia Ankiewicz-Obukowicz- polska lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 metrów przez płotki, olimpijka z Rio de Janeiro 2016. Podczas eventu nie brakowało sportowych wyzwań, dyskusji o aktywnym stylu życia, sportowych pasjach oraz treningu z zawodowcami. Uczestnicy wydarzenia mogli sprawdzić się w różnych aktywnościach fizycznych m.in. w łucznictwie, taekwondo czy wioślarstwie. Uczniowie byli dumni, że mogli współzawodniczyć z zawodnikami, którzy stawali na olimpijskim podium. Podziwiali ich dokonania i umiejętności. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że byliśmy gospodarzami wielkiego, sportowego wydarzenia.

 

Koordynator Evnetu

Programu Szkolnego Klubu Sportowego

Dorota Ciskowska

piątek, 21-04-2023, 10:28 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 72
SPORTOWE GOWOROWO

czwartek, 13-04-2023, 14:41 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 77
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w ramach Zimowego grania z GOKSiR

19.02.20223r. w Hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w ramach Zimowego grania z GOKSiR.

W turnieju udział wzięło udział 41 uczestników w czterech kategoriach.

Końcowa klasyfikacja wygląda następująco :

poniedziałek, 20-02-2023, 13:01 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 493
Otwarty Turniej w Piłkę Nożną w ramach Zimowego Grania z GOKSiR.

18.02.2023r. w Hali Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, odbył się Otwarty Turniej w Piłkę Nożną w ramach Zimowego Grania z GOKSiR.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn w dwóch kategoriach : Junior oraz Open.

Końcowa klasyfikacja wygląda następująco :

poniedziałek, 20-02-2023, 12:22 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 115
Dzień otwarty Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Dzień otwarty Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Goworowie.

16.02.2023r na placu przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Goworowie, odbył się dzień otwarty Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Goworowie.

Przyszli i obecni druhowie MDP zwiedzili remizę strażacką, poznali wyposażenie wozów strażackich, a nawet wczuli się w rolę strażaków w akcji ratowniczo – gaśniczej.

piątek, 17-02-2023, 16:04 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 104
Turniej Siatkonogi w ramach Zimowego Grania z GOKSiR

14.02.203 odbył się Turniej Siatkonogi w ramach Zimowego Grania z GOKSiR. Rywalizacja została rozegrana w dwóch kategoriach wiekowych junior i open, systemem każdy z każdym, w turnieju wzięło udział 11 drużyn.

Po zakończonych rozgrywkach w imieniu Starosty –  Radny Powiatu Ostrołęckiego Antoni Mulawka oraz Dyrektor GOKSiR wręczyli wszystkim zawodnikom nagrody rzeczowe i puchary trzem najlepszym drużynom, które sfinansował Powiat Ostrołęcki

Końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:

czwartek, 16-02-2023, 10:26 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 166
Uroczyste wręczenie legitymacji członkowskich Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

W dniu  10 lutego 2023 r w Szkole Podstawowej w Goworowie, odbyło się uroczyste wręczenie legitymacji członkowskich Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej powołanej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Goworowie następującym druhom  MDP:

– Mikołaj Dąbkowski

– Mateusz Dąbkowski

– Antoni  Wyrębek

– Pola Więckiewicz

– Alan Bogdan Tyszka

– Maciej Kośnik

– Norbert Skarżyński

– Kacper Jankowski

a w uroczystościach uczestniczyli :

poniedziałek, 13-02-2023, 09:11 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 239
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011