Gmina Goworowo

dziś jest: 29 stycznia 2023
Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
XIV Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Trzeciego grudnia 2022r. na hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie odbył się XIV Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt w kategorii CZWÓREK 🏐 ❤️ 🏆. W tegorocznej edycji o laur zwycięzcy walczyło siedem drużyn: 2 z Czerwina,2 z Małkini i 3 z Goworowa. Reprezentantki z Czerwina I pokonując wszystkie zespoły zapewniły sobie wygraną 🥇. Na drugim miejscu uplasowała się również drużyna z Czerwina II 🥈 z , trzecie 🥉 i czwarte miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Goworowie, piąte miejsce zajęła drużyna dziewcząt z Małkini, szóste miejsce -Goworowo III .siódme miejsce Małkinia II

piątek, 09-12-2022, 12:06 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 100
Powiatowy Turniej Szachowy „Szach-Mat”

4 grudnia 2022 r. w odbyła się już VIII edycja Powiatowego Turnieju Szachowego „Szach mat”. W tym roku wzięło udział 46 zawodników z powiatów: ostrowskiego, wyszkowskiego, ostrołęckiego. Zwycięzcy otrzymali nagrody, dyplomy i medale, a pozostali uczestnicy upominki za udział. O wysoki poziom turnieju zadbali organizatorzy: Uczniowski Klub Sportowy TROPS , oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie. Nagrody ufundowali: Starosta Ostrołęcki, Wójt Gminy Goworowo, GOKSiR w Goworowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie, Szkoła Podstawowa w Goworowie oraz państwo Beata i Jacek Romanowscy.

piątek, 09-12-2022, 12:03 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 1048
Mikołaj z SKS-em”. Gwiazdy sportu w Lelisie

5 grudnia 2022 r. cztery grupy SKS-iaków  z Goworowa uczestniczyło  w imprezie – „Mikołaj z SKS-em” finansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Była to doskonała okazja do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej, sprawnościowej, ale także tej dotyczącej wiedzy. A jako, że sport to zdrowie, nie zabrakło też warsztatów z udzielania pierwszej pomocy.

Mikołajki z SKS-em to projekt Szkolnych Klubów Sportowych (operatorem programu jest Instytut Sportu PIB) finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przy wsparciu WHO i PKN Orlen. Łączy w sobie cztery filary – sport, aktywność, zabawę i naukę. Dzieci poprzez uczestnictwo w imprezie mają być zachęcone do zdrowego trybu życia i uprawiania sportu.

piątek, 09-12-2022, 11:55 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 581
Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej – zapraszamy

REGULAMIN MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU  PIŁKI SIATKOWEJ

poniedziałek, 28-11-2022, 11:26 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 116
Zapraszamy na turniej szachowy „Szach-Mat” w Goworowie

Zapraszamy  do rywalizacji w VIII Powiatowym Turnieju Szachowym „Szach-Mat”. Celem zawodów jest popularyzacja dyscypliny wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcesz dołączyć wziąć udział zawodach? Już dziś potwierdź swój udział.

Turniej zostanie rozegrany w niedziela,
04 grudnia 2022r.  o godz. 10.00

w Świetlicy  w Goworowie (OSP w Goworowie).

Zgłoszenia można dokonać osobiście w dniu turnieju w godz. 9.30 – 9.50 lub pod numerem tel. 29 7615246.

W zawodach obowiązywać będą aktualne przepisy Kodeksu Szachowego PZ Szach. Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, w tempie 30 minut na partię (15 minut dla zawodnika) wspólny dla juniorów i seniorów z zachowaniem oddzielnej klasyfikacji. Kojarzenie komputerowe zawodników nastąpi za pomocą programu ChessArbiter.

Dla zwycięzców przygotowane są nagrody i ciepły poczęstunek.

Zapoznaj treść  regulaminu:

poniedziałek, 28-11-2022, 10:59 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 127
Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2022

30 września Szkoła Podstawowa w Pasiekach, wspólnie z kilkunastoma tysiącami szkół z całego świata świętowaliśmy Europejski Dzień Sportu Szkolnego (ESSD). Nasza szkoła przystąpiła do programu po raz pierwszy. To wspaniała inicjatywa, która zachęca do wspólnej zabawy i promocji aktywności fizycznej. Sami zobaczcie, jak dobrze się bawiliśmy!

Tekst, foto: M. Długołęcka

wtorek, 04-10-2022, 16:06 | autor: Mariusz Fidelis S.P. w Pasiekach
Liczba odsłon: 263
Dzień Fair Play

7 września obchodzimy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony w 2020 roku przez cztery organizacje,   w tym Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP) i Europejskie Stowarzyszenie Fair Play.

Ten dzień jest ważny, ponieważ staramy się uczynić świat miejscem lepszym do życia i dorastania poprzez przykład uczciwej gry w sporcie” – powiedział Jeno Kamüti, Prezydent Międzynarodowego Komitetu Fair Play.

Z okazji Światowego Dnia Fair Play, nasza szkoła 7 września przyłączyła się do Ogólnopolskiej akcji dla dzieci    i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych – #BiegFairPlayPKOl 2022.

Akcja miała na celu promocję idei fair play oraz wartości etycznych w sporcie. Celem #BieguFairPlayPKOl nie jest bicie rekordów, tylko promocja zasad fair play wśród jak największej liczby uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu wspaniałej rywalizacji, właściwej postawy sportowej i wytrwałości w dążeniu do celu. Kibicom dziękujemy za zaangażowanie, dopingowanie i aplauz.

 

Wszystkim życzymy kierowania się zasadami Fair Play 

w zdobywaniu sukcesów w sporcie i nauce. 

Tekst, Foto: M. Długołęcka

 

wtorek, 04-10-2022, 11:51 | autor: Mariusz Fidelis S.P. w Pasiekach
Liczba odsłon: 197
Europejski Dzień Sportu Szkolnego w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie
30 września, wspólnie ze szkołami z całej Europy i ze świata obchodziliśmy Dzień Sportu Szkolnego (ESSD).To jedno z tych sportowych wydarzeń, w którym nie mogło nas zabraknąć.
Zobaczcie sami jak się bawiliśmy!
Film z Europejski Dzień Sportu Szkolnego w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie
wtorek, 04-10-2022, 11:39 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 228
Zajęcia sportowe

Zapraszamy na zajęcia sekcji sportowych,
każdy wtorek od godz. 16.30

Hala ZSP w Goworowie.

Pierwsze zajęcia już 4 października.

 

Szczegółowe informacje w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu
i Rekreacji w Goworowie tel. 29 761 52 46

 

piątek, 30-09-2022, 10:43 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 295
Zajęcia fitness w Goworowie
Zapraszamy na zajęcia  fitness💪🤸‍♀️🤸
📅 każdy poniedziałek godz. 20.00 i  czwartek godz. 18.00
🛖🏠świetlica w Goworowie
Na czym polegają zajęcia fitness?
Zajęcia mające na celu wzmocnienie mięśni, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, kształtowanie dolnych i górnych partii ciała, oraz zwiększenie kondycji, a to wszystko w rytmie dynamicznej muzyki nadającej tempo zajęć.
więcej informacji w GOKSiR w Goworowie, tel. 29 761 52 46
wtorek, 13-09-2022, 13:53 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 229
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011