Zima, śnieg na dworze, ale to nic dla pracowników naszego GOKSiR-u, bo chociaż pogoda nie pozwala na granie w piłkę, to my organizujemy turniej w grę FIFA 13, który odbędzie się w naszym GOKSiR-owskim ciepłym kąciku.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !!!!
24 stycznia 2018r.
godz. 10:00
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie
Zapisy od godz. 9:30
ZAPRASZAMY !!!!
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie zaprasza do aktywnego wypoczynku podczas zimowych ferii.
Zachęcamy do korzystania, zapisujcie się już dziś!
Czekamy na Państwa zgłoszenia telefonicznie pod numerem telefonu 29 76 15 246 lub osobiście w GOKSiR, ul. Szkolna 16a.
Do usłyszenia, do zobaczenia !:)
6 grudnia 2017 w Troszynie odbyły się Rejonowe Zawody w Halową Piłkę Nożną Chłopców Gimnazjum. Zawody rozpoczęto o godz. 9:00. Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn i rozegrano systemem „każdy z każdym”. Nasi uczniowie wraz z opiekunem panem Jarosławem Karpińskim udali się na rozgrywki w składzie : Przemysław Książek, Mateusz Gołębiewski, Jakub Grabowski, Jakub Głażewski, Jakub Dziełak, Eryk Głażewski, Paweł Wieczorek i Łukasz Borczon. Osiągnęli sukces ! Zdobyli II miejsce, co oznacza awans do zawodów powiatowych. Chłopcy wykazali się swoimi piłkarskimi umiejętnościami, rozegrali dobre spotkania. Na szczególną uwagę i podkreślenie zasługuje przecudna bramka strzelona przez Jakuba Grabowskiego, uderzając piętą zza pleców podczas meczu z chłopcami z Rzekunia. Takie uderzenia zdarzają się niezwykle rzadko i nazywane są strzałami „skorpiona”. Koordynacja, zwinność i zmysł strzelecki Jakuba zaskoczył nie tylko trenera, ale wszystkich obserwatorów.
Gratulacje oczywiście należą się całej drużynie, dziękujemy i czekamy na dalsze sukcesy na zawodach powiatowych, które odbędą się 4 lutego 2018 r. w Rzekuniu.
Ze sportowym pozdrowieniem
Elżbieta Bieniecka
Regulamin Orlika przy SP im. M. Kopernika w Goworowie
Z dniem 1 grudnia 2017r. zajęcia na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik 2012” w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie zostają zawieszone na okres przerwy zimowej, która potrwa do 28 lutego 2018r. Wszystkich chętnych do korzystania z obiektu zapraszamy już dzisiaj w nowym roku kalendarzowym!
Ze sportowym pozdrowieniem!
Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński
W dniu 13.01.2018 odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego , w którym zagrało 45 zawodników w pięciu kategoriach wiekowych.
Turniej został rozegrany systemem pucharowym i po rozegraniu wszystkich meczy Wójt Gminy Goworowo Małgorzata Maria Kulesza i Radny Powiatu Ostrołęckiego Antoni Mulawka wręczyli najlepszym zawodnikom dyplomy i nagrody rzeczowe.










