Gmina Goworowo

dziś jest: 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona
Schemat organizacyjny
Kierownictwo
Piotr Kosiorek – Wójt Gminy – pokój nr 14, I piętro
tel: 29 769 37 11, 534-142-888 p.kosiorek@goworowo.pl
Elżbieta Głogowska – Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – pokój nr 2, parter
tel: 29 769 37 32 , e.glogowska@goworowo.pl
Anna Pietras – Skarbnik Gminy – pokój nr 7, parter
tel: 29 769 37 16, a.pietras@goworowo.pl
Katarzyna Więckowska – Radca Prawny, pokój nr 15, I piętro
Referat Ogólny
Katarzyna Łój – Stanowisko ds. obsługi rady gminy i sekretariatu – pokój nr 14, I piętro
tel: 29 769 37 10 , k.loj@goworowo.pl
Ewa Gnys – Stanowisko pracy ds. organizacyjnych, kadrowych i płacowych oświaty – pokój nr 11, I piętro
tel: 29 769 37 17 , e.gnys@goworowo.pl
Kamila Lipka – Stanowisko pracy ds. oświatowych i kadrowych – pokój nr 18, I piętro
tel: 29 769 37 18, k.lipka@goworowo.pl
Urszula Ropelewska – Plotzke – stanowisko ds. ewidencji ludności i spraw kancelaryjnych – pokój nr 23, I piętro
tel: 29 769 37 40 , u.plotzke@goworowo.pl
Urszula Pskiet – Stanowisko pracy ds. działalności gospodarczej i pomocy społecznej – pokój nr 12, I piętro
tel: 29 769 37 41 , u.pskiet@goworowo.pl
Karolina Łazicka – Stanowisko pracy ds. obronnych, zarządzania kryzysowego i ochrony p.poż. – pokój nr 22, I piętro
tel: 29 769 37 22 , k.lazicka@goworowo.pl
Aleksadra Słucka – Stanowisko ds. Ochrony Środowiska i Gospodarki odpadami – pokój nr 19, I piętro
tel: 29 769 37 26, a.slucka@goworowo.pl
Iwona Dziełak – Stanowisko ds. Ochrona Środowiska i Gospodarki odpadami – pokój nr 19, I Piętro
tel.29 769 37 34, i.dzielak@goworowo.pl
Ewa Jolanta Kowalczyk – stanowisko archiwisty
tel.29 769 37 13, e.kowalczyk@goworowo.pl
Referat Inwestycji i  Rozwoju Gospodarczego
Marek Radecki – Stanowisko pracy ds. środków pomocowych i zamówień publicznych – pokój nr 21, I piętro
tel: 29 769 37 21 , m.radecki@goworowo.pl
Edyta Grzegorczyk – stanowisko ds. drogownictwa, inwestycji i środków pomocowych  – pokój nr 20, I piętro
tel: 29 769 37 19 , e.grzegorczyk@goworowo.pl
Karolina Pióro – Eliasz – Stanowisko pracy ds. budownictwa, gospodarki gruntami i zagospodarowania przestrzennego – pokój Nr 17, I piętro
tel: 29 769 37 23 , k.eliasz@goworowo.pl
Nina Konarzewska – stanowisko ds. gospodarki gruntami i zagospodarowania przestrzennego – pokój nr 17, I piętro
tel: 29 769 37 29, n.konarzewska@goworowo.pl
Joanna Chełstowska – stanowisko ds. budownictwa i obsługi inwestycji – pokój nr 21, I piętro
tel: 29 769 37 33, j.chelstowska@goworowo.pl
Referat Budżetu i Finansów
Jolanta Zalewska – Stanowisko pracy ds. księgowości podatkowej – pokój nr 8, parter
tel: 29 769 37 28 , j.zalewska@goworowo.pl
Marzena Twardziak – Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej – pokój nr 5, parter
tel: 29 769 37 35 , m.twadziak@goworowo.pl
Sylwia Gołębiewska – Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej – pokój nr 5, parter
tel: 29 769 37 25 , s.golebiewska@goworowo.pl
Marta Radecka – Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków i opłat – pokój nr 8, parter
tel: 29 769 37 38 , m.radecka@goworowo.pl
Honorata Pędzich – Stanowisko pracy ds. obsługi kasowej urzędu – pokój nr 5, parter
tel: 29 769 37 15 , h.pedzich@goworowo.pl
Magdalena Gęsich – stanowisko ds. obsługi finansowej szkół – pokój nr 4, parter
tel: 29 769 37 14 , m.gesich@goworowo.pl
wtorek, 15-03-2011 | autor: Piotr Jakacki U.G. Goworowo
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011